Træner i Konkurrenceafdelingen
Jens Bertelsen
Beskrivelse
Jens har en baggrund som cheftræner, både i Herning, Viborg og Skive Svømmeklub.
Han er udover sin uddannelse som svømmetræner også uddannet lærer. Jens er uddannet elitetræner fra Ålborg og har efterfølgende taget talenttræner-uddannelsen fra Team Danmark. Senest har Jens taget en master coach uddannelse fra Idrættens Træner Akademi.
Se hele beskrivelsen
Rasmus Møller Jensen
Beskrivelse
Rasmus har tidligere været cheftræner i både Ikast og Viborg-Skive startfællesskabet.
De seneste 5 år har Rasmus arbejdet som cheftræner i Norge (Tromsø og Oslo) blandt andet for paraolympiske svømmere.Rasmus har udover sin træner-uddannelse en uddannelse som pædagog.
Se hele beskrivelsen
Babyinstruktør
Jytte Willumsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Lene kriegbaum Madsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Lone Mosegaard Knudsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Susanne Kriegbaum
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Hjælpeinstruktør
Alexander Lundgaard Bjørn
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Anton Christiansen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Caroline Krogh
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Jakob Møller Nielsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Julie Bruun Andersen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Kasper Jensen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Katrine Krogh
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Kimmie Munksgaard
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Louise Amanda Nielsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Malthe Theisen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Maria Fiil Jensen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Mathias Møller Nielsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Nikolai Medom Jensen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Rasmus Håkonsson
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Rasmus Irmschler
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Signe Vestergaard Jensen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Sofie Dyg Holme
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Theis Nelander
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Weronika Lundgaard Bjørn
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Træner i Svømmeskolen
Bastian Kaanbjerg Kristensen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Camilla hyldgaard Riddersholm
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Emma Louise Frohn
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Frederick Kriegbaum Madsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Karen Moos Jensen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Magnus Dyg Holme
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Methea Kaanbjerg Kristensen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Mette Byrgesen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Oliver Nelander
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Sara Gade
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Sara Fiil Jensen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Sebastian Steenberg
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Simon Lauridsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Triatlon-Ansvarlig
Torben Lykke Lauridsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Triatlon Ungdom - Hjælpeinstruktør
Torben Lykke Lauridsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Triatlon Ungdom Instruktør
Allan Rindom
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Triatlon Voksen instruktør
Allan Rindom
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Anita Persson
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Rasmus Møller Jensen
Beskrivelse
Rasmus har tidligere været cheftræner i både Ikast og Viborg-Skive startfællesskabet.
De seneste 5 år har Rasmus arbejdet som cheftræner i Norge (Tromsø og Oslo) blandt andet for paraolympiske svømmere.Rasmus har udover sin træner-uddannelse en uddannelse som pædagog.
Se hele beskrivelsen